TRAK - Autoryzowany dystrybutor VEICHI

Zapewniamy wsparcie w zakresie integracji systemów automatyki marki VEICHI

O marce VEICHI

VEICHI jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się rozwojem i produkcją systemów sterowania oraz techniką napędową w przemyśle. VEICHI Electric oficjalnie zadebiutowało na rynku akcji 29 grudnia 2020 r. – zostało wprowadzone na giełdę Sci-Tech Stock Exchange w Szanghaju. Aktualnie VEICHI jest trzecim największym producentem falowników oraz serwonapędów w Chinach.

Producent posiada rozbudowany dział badawczo-rozwojowy oraz zaawansowane zdolności produkcyjne, dzięki czemu jest w stanie dostarczać konkurencyjne rozwiązania na rynki rozwinięte. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Chinach (Suzhou oraz Shenzhen) oraz w Indiach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o działalności VEICHI Electric.

» Katalog opisujący firmę VEICHI

» VEICHI Katalog Produktów

Główne serie produktowe

Produkty VEICHI są dostepne na całym świecie. Ogromną popularnością cieszą się między innymi w Chinach, Korei Południowej oraz Turcji. Kolejnym etapem rozwoju jest wejście na rynek europejski. VEICHI opracowało szeroką gamę produktów elektrycznych, obejmującą przemienniki częstoliwości (falowniki), serwosystemy, sterowniki PLC, panele HMI, kontrolery ruchu itp.

VEICHI jest szeroko doceniane za innowacyjność i jakość swoich rozwiązań napędowych – falowników i serwonapędów. Produkty VEICHI są znane ze stabilności pracy, precyzji oraz wysokiej niezawodności. Całość uzupełnia profesjonalne wsparcie techniczne oferowane przez wykwalifikowanych inżynierów u autoryzowanych dystrybutorów. Produkty automatyki VEICHI są szeroko stosowane w wielu gałęziach przemysłu w tym m.in. w: górnictwie, metalurgii, przemyśle farmaceutycznym, poligrafii, przemyśle tekstylnym. Jeśli jesteś zainteresowany produktami VEICHI, przejdź do strony produktów, aby dowiedzieć się więcej.

Przedstawienie fabryk

Innowacyjne zautomatyzowane linie produkcyjne

Linie produkcyjne VEICHI wykorzystują zaawansowane systemy automatyki oraz najnowoczęsniejsze technologie. Wykorzystano systemy optyczne AOI w trybie kontrastu, aby osiągnąć automatyczną kontrolę oraz zintegrowany sprzęt PLC i IPC do realizacji automatycznych testów. Zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego zakład produkcyjny VEICHI od środka.

Zautomatyzowane stanowiska montażu SMT

Fabryka VEICHI z sukcesem wdrożyła maszyny 3DSPI, szybkie maszyny montażowe ASM, automatyczne detektory optyczne i inne urządzenia do automatyzacji produkcji. Łącznie uruchomiono 5 w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych SMT o zdolności produkcyjnej ponad 10 000 zestawów płytek PCB dziennie. Wydajność produkcji została zwiększona ponad dwukrotnie, przy jednoczesnym podniesieniu jakości oraz wdrożeniu restrykcyjnej inspekcji podzespołów elektroniki. Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego linie montażowe w zakładach produkcyjnych VEICHI.

Linia montażowa elementów w technologii DIP

Zautomatyzowana linia produkcyjna do obsadzania elementów typu DIP składa się ze specjalistycznych modułów zapewniających najwyższej jakości instalację elementów, zabezpieczenie płyty PCB oraz restrykcyjną kontrolę jakości. Automatyzacja zastąpiła ręczne obsadzanie elementów, co zapewniło najwyższą powtarzalną jakość produkcji. W porównaniu z tradycyjną linią, innowacyjna linia produkcyjna jest również dwukrotnie bardziej wydajna. W pełni zautomatyzowana produkcja sprzętu, po ograniczeniu ręcznej interwencji, zapewniła wskaźnik zakwalifikowanych produktów po kontroli jakości na poziomie ponad 99%.

Proces montażu produktów

Podzespoły potrzebne do produkcji zostają najpierw zadokowane w inteligentnym systemie dystrybucji materiałów, a robot transportowy AGV automatycznie rozprowadza je do odpowiedniego zespołu linii produkcyjnej, w celu montażu zgodnie z zapotrzebowaniem na materiały. Po zakończeniu montażu trafiają one do jednostki kontroli jakości w celu przeprowadzenia rygorystycznych testów niezawodności. Po pomyślnym przejściu testu, produkt może zostać oddany do użytku.

technological-innovation

Innowacje technologiczne

  • Dbanie o ciągłe doskonalenie, wdrażanie innowacji oraz dążenie do perfekcji – motto przyświecające działaniom VEICHI
  • Każdego roku  10% przychodów VEICHI jest inwestowane w badania i rozwój technologii
  • Ponad 400 pracowników zatrudnionych jest w działach badań i rozwoju, co stanowi 31,51% wszystkich pracowników VEICHI;
  • 152 autoryzowane patenty, 38 patentów na wynalazki i 57 praw autorskich do oprogramowania
quality-policy

Polityka jakości

  • Jakość jest najważniejszą wartością, która przyświeca firmie VEICHI
  • Oczekiwania i wymagania Klientów są komunikowane całemu łańcuchowi wartości VEICHI, aby wspólnie budować jakość
  • VEICHI współpracuje z Klientami, aby szybko reagować na ich potrzeby i dostosowywać rozwiązania do ich potrzeb
  • Producent deklaruje zobowiązanie się do dostarczania Klientom produktów i rozwiązań o gwarantowanej jakości.